Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ визнав конституційним проведення виборів до парламенту в жовтні 2012

0 18

19 листопада Конституційний суд України визнав проведення чергових парламентських виборів в жовтні 2012 та в травні 2015 року такими, що відповідають Конституції, повідомляє «Комерсант Україна» з посиланням на ІА«Інтерфакс Україна»

Висновок про відповідність даного законопроекту оприлюднив Голова КСУ Анатолій Головін.

Проектом закону встановлюється п’ятирічний строк повноважень Президента України, Верховної Ради України, Верховної ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад всіх рівнів, селищних сільських та місцевих голів.

При цьому передбачається, що чергові вибори Президента України після відновлення положень Конституцій України в редакції 1996 року проводяться в останню неділю березня 2015 року, а в Верховну Раду – в останню неділю жовтня 2012 р.

Згідно до встановленої процедури, при наявності відповідного підсумку КСУ для внесення змін до Конституції за них мають проголосувати не менше 226 народних депутатів на одній сесій та не менше 300 – на наступній. Таким чином, дані зміни мають вступити в силу не раніше лютого 2011 року.

Теги:

Новини права, чергові вибори Президента України, Чергові вибори до Верховної Ради України, Конституція України 1996 року, фото, відео

Залиште коментар