Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ визнав конституційним положення Сімейного кодексу щодо максимальної різниці між усиновлювачем та дитиною в 45 років.

0 20

Розглядаючи справу за конституційним поданням омбудсмена Ніни Карпачової щодо відповідності Конституції України окремого положення ч. 2 ст. 211 Сімейного кодексу від 10 січня 2002 р. КСУ вирішив: положення другого речення абзацу першого ч. 2 ст. 211 Сімейного кодексу щодо різниці між усиновлювачем та дитиною визнати таким, що відповідає Конституції. Рішення зачитав голова КСУ Андрій Стрижак, передає кореспондент РБК-Україна. Також в рішення йдеться про те, що норма відносно того, що вікова різниця між усиновлювачем та дитиною не може перевищувати 45 років, не порушує права усиновлювача і відповідає статтям Конституції 21, 22, 24, 51.

Автор конституційного подання Н.Карпачова вважала, що норма про максимальну різницю між усиновлювачем та дитиною в 45 років порушую права усиновлювача.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар