Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ вступив до Всесвітньої конференції конституційного правосуддя

17

21 вересня Конституційний Суд України (член Конференції європейських конституційних судів) на своєму засіданні ухвалив рішення про вступ до Всесвітньої конференції конституційного правосуддя (ВККП) на правах співзасновника. Пропозиція поступила у травні від Голови Венеціанської Комісії Ради Європи Джанні Букіккіо.

Згідно з Статутом ВККП метою організації є сприяння конституційному правосуддю, яке розуміється як конституційний контроль, у тому числі і стосовно прецедентного права в частині прав людини – в якості основного елементу демократії, захисту прав людини і верховенства права шляхом проведення регулярних конгресів за участю представників всіх членів ВККП, регіональних конференцій і семінарів, обміну практичним досвідом у роботі.

Теги:

КСУ, Всесвітня конференція конституційного правосуддя

Джерело:

КСУ

Комментарии