Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ вступив до Всесвітньої конференції конституційного правосуддя

0 17

21 вересня Конституційний Суд України (член Конференції європейських конституційних судів) на своєму засіданні ухвалив рішення про вступ до Всесвітньої конференції конституційного правосуддя (ВККП) на правах співзасновника. Пропозиція поступила у травні від Голови Венеціанської Комісії Ради Європи Джанні Букіккіо.

Згідно з Статутом ВККП метою організації є сприяння конституційному правосуддю, яке розуміється як конституційний контроль, у тому числі і стосовно прецедентного права в частині прав людини – в якості основного елементу демократії, захисту прав людини і верховенства права шляхом проведення регулярних конгресів за участю представників всіх членів ВККП, регіональних конференцій і семінарів, обміну практичним досвідом у роботі.

Теги:

КСУ, Всесвітня конференція конституційного правосуддя

Джерело:

КСУ

Залиште коментар