Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ відмовив ВРЮ в копіях незакритих справ

0 48

Конституційний Суд України визнав неконституційним право Вищої ради юстиції витребувати iз судів копiї справ, розгляд яких не завершено.

КС рекомендував Верховній Раді привести у вiдповiднiсть до цього рішення статті закону “Про Вищу раду юстицiї” та Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення.

Вiдповiдне рiшення КС оприлюднив після розгляду конституцiйного подання 53 народних депутатiв, якi просили визнати неконституцiйною низку положень закону про Вищу раду юстиції, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Визнати такими, що не вiдповiдають Конституцiї, положення частини 3 статтi 25 закону України “Про Вищу раду юстицiї”, – йдеться в рiшеннi суду.

Вiдповiдно до ч. 3 ст. 25 ВРЮ для здiйснення своїх повноважень може витребувати iз судiв копiї судових справ, розгляд яких не завершено, крiм тих, якi слухаються в закритому засiданнi.

Теги:

КСУ, ВРЮ

Залиште коментар