Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ відмовив у відкритті провадження за поданням В.Ющенка про перелік підприємств, які підлягають продажу.

0 19

Конституційний суд відмовив у відкритті конституційного провадження за конституційним поданням Президента України Віктора Ющенка щодо конституційності розпорядження Кабінету міністрів “Про затвердження переліків господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу, державних підприємств, холдингових компаній і відкритих акціонерних товариств, що підлягають продажу 2009 року”. Про це повідомляє сьогодні прес-служба Суду. Відповідне рішення було ухвалено 21 квітня ц.р. на підставі п.3 ст.45 закону “Про Конституційний суд України” – непідвідомчість Конституційному суду питання, порушеного у конституційному поданні.

Нагадаємо, В.Ющенко 19 грудня 2008 р. призупинив дію розпорядження Кабінету міністрів від 3 грудня 2008 р. №1517-р “Про затвердження переліків господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу, державних підприємств, холдингових компаній і відкритих акціонерних товариств, що підлягають підготовці до продажу в 2009 році”.

Вказаним розпорядженням Кабінету міністрів передбачено, зокрема, здійснити у 2009 р. продаж ВАТ “Науково-дослідний інститут атомного та енергетичного насособудування”, “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики імені Петровського”, “Турбоатом”, “Феодосійська суднобудівна компанія “Море”, “Мукачівський завод “Точприлад”, “Дніпроенерго”, “Донбасенерго”, “Західенерго”, “Державна енергогенеруюча компанія “Центренерго”, а також підготовку до продажу в 2009 р. Херсонського державного заводу “Палада” та Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (незавершене будівництво).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар