Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ розпочав у формі усного слухання розгляд справи щодо конституційності закону про організацію роботи ВР і регламенту ВР.

0 15

Конституційний суд України (КСУ) 8 липня ц.р. у формі усного слухання розпочав розгляд справи за конституційним поданням Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України “Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України” від 4 вересня 2008 р. і Регламенту Верховної Ради України від 19 вересня 2008 р. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Конституційний суд заслухав доповідь судді-доповідача у справі Марії Маркуш і пояснення учасників конституційного провадження — суб”єкта права на конституційне звернення та представника Верховної Ради України.

У цій справі Конституційний суд завершив усне слухання і перейшов до закритої частини пленарного засідання для прийняття рішення.

Джерело:

РБК – Украина

Залиште коментар