Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ розпочав розгляд справи за поданням 54 нардепів щодо офіційного тлумачення деяких положень Закону України “Про Кабмін України”.

0 21

КСУ розпочав розгляд справи за конституційним поданням 54 нардепів щодо офіційного тлумачення положень абзацу 13 п.1. ч.1 ст.20 Закону України “Про Кабінет міністрів

України”, ч.2 ст.52, ч.3 ст.53, ч.2 ст.54 Бюджетного кодексу України у системному зв”язку з положеннями ч.1 ст.93, ч.2 ст. 96, п.6 ст.116 Конституції України.

Як вважають суб”єкти права на конституційне подання – нардепи, існує необхідність у роз”ясненні та інтерпретації зазначених положень щодо визначення кола суб”єктів,я ким належить право подавати до ВР проектів законів про внесення змін та доповнень до Закону “Про держбюджет”. Автори подання вважають, що Кабмін є єдиним суб”єктом права законодавчої ініціативи, який може ініціювати внесення змін до Закону України “Про держбюджет”.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар