Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ розгляне на предмет конституційності надання голові ВСУ права призначати і звільняти суддів.

0 14

Конституційний cуд України (КСУ) розпочне завтра, 8 квітня, у формі усного слухання розгляд справи за конституційним поданням 54 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень пункту 6 частини першої статті 50 Закону України “Про судоустрій України”. Про це повідомляє прес-служба КСУ.  

Народні депутати вважають, що положення пункту 6 частини першої статті 50 Закону стосовно надання голові Верховного суду України (ВСУ) повноваження вносити подання про призначення на посади та звільнення з посад суддів не відповідають Конституції України, оскільки такі повноваження за пунктом 1 частини першої статті 131 Основного закону України надані Вищій раді юстиції (ВРЮ).

Суддя-доповідач у справі – В’ячеслав Овчаренко. 

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар