Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ припинив провадження у справі щодо відповідності Конституції постанови по заходи щодо забезпечення виконання держбюджету у 2010 р.

0 31

Конституційний суд України припинив провадження у справі щодо відповідності Конституції України постанови Кабміну “Про заходи щодо забезпечення виконання державного бюджету та місцевих бюджетів у 2010 р.” від 29 жовтня 2009 р., передає кореспондент РБК-Україна. Авторами відповідного подання до КСУ виступили 53 народні депутати України. Вони наполягали на тому, що згаданою постановою Кабінет міністрів врегулював бюджетні правовідносини, що належать виключної компетенції Верховної Ради України. КСУ виніс ухвалу про припинення провадження у цій справі, за пропозицією судді-доповідача Віктора Шишкіна. Під час усного слухання у справі В.Шишкін запропонував припинити провадження, оскільки згадана постанова Кабміну була скасована самим Кабміном. Відтак предмет для розгляду Конституційним судом відсутній.

 

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар