Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ підтвердив право Держфінпослуг визначати правила розміщення страхових резервів для страхових компаній

0 19

Конституційний суд України підтвердив право Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг визначати правила розміщення страхових резервів для страхових компаній. Про це сказано в рішенні КСУ, оприлюдненому сьогодні головою Суду Андрієм Стрижаком.

КСУ за зверненням Держфінпослуг розтлумачив положення п. 11 ч. 1 ст. 36 Закону «Про страхування» і п. 4 ч. 1 ст. 28 Закону «Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг».

Зокрема, КСУ ухвалив: в аспекті піднятих у конституційному поданні питань положення п. 11 ч. 1 ст. 36 Закону «Про страхування» і п. 4 ч.1 ст. 28 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» розуміти як повноваження Держфінпослуг у справах нагляду за страховою діяльністю, які вона реалізує шляхом видання нормативно-правових актів.

Залиште коментар