Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ оцінить конституційність проведення парламентських виборів в жовтні 2012 року

0 29

Верховна Рада України звернулася до Конституційного Суду для оцінки законопроекту №7265 про внесення змін до Конституції України, відповідно до якого чергові вибори парламенту мають проводитись в останню неділю жовтня 2012 року, повідомляють «Українські новини».

Законопроектом також передбачається доповнення Конституції нормою про те, що чергові вибори Президента України будуть проведені в останню неділю березня 2015 року, змінюється строк повноважень конституційного складу ВРУ, Ради ВРУ АРК, , місцевих рад і сільських, селищних, міських голів.

Проект закону підготовлений з ініціативи спеціальної комісії Ради з приведення законодавства у відповідність із Конституцією 1996 року.

Теги:

Новини права, Конституційний суд України, відповідність законів Конституії, основний закон, Конституція України 1996 р., попередня редакція, строк повноважень Президента України, Верховна Рада України

Залиште коментар