Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ оприлюднить завтра рішення у справі про можливість оскаржити відмову у видачі дубліката виконавчого листа.

0 44

Конституційний суд України (КСУ) 2 лютого ц.р. оприлюднить прийняте 27 січня ц.р. рішення у справі про офіційне тлумачення положення пункту 18 частини першої статті 293 Цивільного процесуального кодексу України у зв’язку зі статтею 129 Конституції України. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Конституційне звернення про офіційне тлумачення законодавства подав громадянин Володимир Заїченко.

Він просить дати офіційне тлумачення положення статті 129 Конституції України про забезпечення апеляційного оскарження рішення суду, окрім випадків, установлених частиною першої статті 293 кодекси, зокрема пунктом 18: “про видачу дубліката виконавчого листа”. Громадянин вважає, що мало місце неоднозначне застосування норми Кодексу в результаті нечіткої вказівки в ній можливості апеляційного оскарження постанови про відмову у видачі дубліката виконавчого листа.

Суддя-доповідач у справі – Василь Бринцев.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар