Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ оприлюднить завтра рішення у справі про конституційність деяких положень закону про запобігання негативним наслідкам кризи.

0 31

Конституційний суд України (КСУ) оприлюднить завтра, 1 грудня, прийняте 24 листопада ц.р. рішення у справі за конституційним поданням Президента України про відповідність Конституції України (конституційність) положень пункту 11 розділу ІІІ “Прикінцеві положення” Закону України “Про першочергові заходи із запобігання негативних наслідків фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України”.

На думку автора клопотання, положення пункту 11 розділу III “Завершальні положення” закону № 639 про встановлення особливостей підтримки Національним банком України ліквідності комерційних банків, які надали кредити сільськогосподарським товаровиробникам, через відповідні інструменти рефінансування суперечить частині четвертій статті 13, статті 41 Конституції України. Президент України також відзначає, що новаційні норми вказаного пункту не відповідають визначеному в статтях 99, 100 Конституції України статусу Національного банку України і гарантіям його самостійності в проведенні грошово-кредитної політики.

Суддя-доповідач у справі – Віктор Шишкін.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар