Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ не задовольнив подання ВР АРК про мову судочинства

0 18

Конституційний суд України не задовольнив подання 52 народних депутатів і Верховної Ради Автономної Республіки Крим про конституційність статті 15 Кодексу адміністративного судочинства України, статті 7 Цивільного процесуального кодексу України (справа про мову судочинства), передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, Конституційний суд у своєму рішенні зазначив, що стаття 15 Кодексу адміністративного судочинства та стаття 7 Цивільного процесуального кодексу не суперечать статтям 10 та 22 Конституції України.

Керуючись статтями 147, 150, 153 Конституції України, статтями 13, 39, 40, 51, 63, 65, 67, 69 закону “Про Конституційний суд України”, КСУ вирішив визнати конституційними положення:

– статті 15 Кодексу адміністративного судочинства, в якій йдеться про те, що судочинство здійснюється державною мовою;

– статті 7 Цивільного процесуального кодексу, яка закріплює судочинство і складання судових документів державною мовою.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар