Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ дозволив обмежити недоторканність

0 16

Нагадаємо, законопроектом пропонується виключити з чинної редакції Конституції України частину першу статті 80‚ згідно з якою „народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність”, а частину третю цієї статті викласти у новій редакції, відповідно до якої „народний депутат України не може бути без згоди Верховної Ради України затриманий чи заарештований до набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо нього”. У частині третій статті 105 запропоновано виключити слова „якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту”.

Законопроект у попередній редакції вже був предметом розгляду КСУ, нагадує прес-служба У висновку від 1 квітня 2010 р. №1-в суд визнав частину його положень такими, що відповідають Конституції України, а частину такими, що не відповідають Основному Закону України. Верховна Рада України доопрацювала законопроект, врахувавши зауваження КСУ, і повторно звернулася з клопотанням щодо надання відповідного висновку.

Теги:

КСУ, недоторканність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар