Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ: виборів у Києві не буде до 2015 року

0 21

Конституційний суд України виніс рішення про дату виборів мера Києва депутатів столичної міської ради. Як повідомляє прес-служба КСУ, таке рішення було прийнято на засіданні суду в середу і буде оголошено в четвер, 30 травня, о 15:00.

Як повідомили ZN.UA в Конституційному суді, згідно з прийнятим рішенням, “виборів у Києві не буде до 2015 року: ні мера, ні Київради”.

Нагадаємо, що в кінці травня закінчується п’ятирічний термін повноважень мера Києва і депутатів міської ради столиці. За наполяганням опозиції парламент вже кілька разів розглядав проект рішення про призначення виборів у Києві, але провладні фракції відмовляються підтримувати це рішення, посилаючись на необхідність висновку Конституційного суду щодо особливості цих виборів.

У Києві в кінці травня 2008 року відбулися позачергові вибори депутатів Київради і столичного міського голови. Леонід Черновецький, обраний на цих виборах міським головою, подав у відставку 1 червня 2012 року, і Київрада 12 липня того ж року прийняла до відома факт дострокового припинення його повноважень.

Згідно з рішенням Київради, секретар Київради Галина Герега тимчасово виконує повноваження київського міського голови з моменту дострокового припинення повноважень Черновецького на цій посаді.

Згідно з чинною Конституцією, термін повноважень депутатів місцевих рад становить 5 років.

Залиште коментар