Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ: Внесення пропозиції Президенту щодо кандидатури прем’єр-міністра та щодо кандидатур складу Кабміну належить виключно до повноважень коаліції.

0 17

Внесення пропозицій відповідно до Конституції України Президенту України щодо кандидатури прем’єр-міністра та щодо кандидатур складу Кабінету міністрів належить виключно до повноважень коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді, сформованої згідно з ч.6, 7, ст.83 Конституції. Таке рішення КСУ оприлюднив сьогодні, передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідне рішення було ухвалено за конституційним поданням Президента України Віктора Ющенка щодо офіційного тлумачення положення ч.8 ст.83 Конституції у системному зв’язку з положеннями ч.6, 7 ст.83, п.9 ч.1 ст.106, ч.3, 4 ст.114 Конституції (офіційне тлумачення Конституції в частині повноважень коаліції з формування уряду).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар