Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ: В апеляційному порядку можна оскаржувати ухвалу суду про видачу дубліката виконавчого листа.

0 20

Конституційний суд України (КСУ) встановив, що в апеляційному порядку можна оскаржувати ухвалу суду першої інстанції як про видачу дубліката виконавчого листа так і про відмову у його видачі. Таке рішення було оприлюднено сьогодні, 2 лютого, у справі за конституційним зверненням громадянина Володимира Заїченка щодо офіційного тлумачення положення пункту 18 частини 1 ст. 293 Цивільно-процесуального кодексу (ЦПК) України у взаємозв’язку зі статтею 129 Конституції України, передає кореспондент РБК-Україна. Зокрема, в рішенні йдеться: в аспекті конституційного звернення положення пункту 18 частини 1 статті 293 ЦПК України стосовно можливості апеляційного оскарження ухвали суду щодо видачі дубліката виконавчого листа у взаємозв’язку з положенням пункту 8 частини 3 статті 129 Конституції України необхідно розуміти як таке, що передбачає право оскаржувати окремо від рішення суду в апеляційному порядку ухвалу суду першої інстанції як про видачу дубліката виконавчого листа, так і про відмову у його видачі.

Нагадаємо, що пункт 8 частини 3 статті 129 Конституції України передбачає можливість перевірки в апеляційному порядку судових рішень.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар