Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ 30 травня оприлюднить рішення щодо конституційності окремих положень закону про статус депутатів ВР Криму та місцевих рад.

15

Конституційний суд України 30 травня оприлюднить ухвалене 27 травня ц.р. рішення у справі за конституційними поданнями 56 та 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законів України в редакції закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад”. Про це сьогодні повідомила прес-служба суду.

Суб’єкт права на конституційне подання — 48 народних депутатів України — просить, зокрема, визнати неконституційними підстави для відкликання і як наслідок дострокового припинення повноважень депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутата місцевої ради за рішенням вищого керівного органу політичної партії (виборчого блоку політичних партій).

Автори другого подання — 56 народних депутатів України — також вважають неконституційними положення окремих законів, якими передбачається право виборців відкликати депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутата місцевої ради.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии