Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ 24 квітня оприлюднить рішення у справі щодо конституційності низки указів Президента стосовно діяльності РНБОУ.

0 18

Конституційний суд України 24 квітня оприлюднить прийняте 22 квітня рішення у справі за конституційним поданням 52 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) низки указів Президента України стосовно діяльності Ради національної безпеки і оборони України та 50 народних депутатів України щодо конституційності указу Президента України “Про склад Ради національної безпеки і оборони”. Народні депутати просять визнати неконституційними низку указів Президента України стосовно діяльності та складу Ради національної безпеки і оборони України, повідомляє прес-служба КСУ.

Суд також 24 квітня оприлюднить прийняте 22 квітня рішення у справі за конституційним поданням 52 народних депутатів України та за конституційним поданням Верховної Ради Автономної Республіки Крим щодо конституційності статті 15 Кодексу адміністративного судочинства України, статті 7 Цивільного процесуального кодексу України (справа про мову судочинства). Автори клопотання вважають, що ВР, закріпивши здійснення судочинства державною мовою, порушила положення статей 10, 22 Конституції України, що призвело до зміни мовного режиму діяльності судів України і звуження існуючого змісту та обсягу прав і свобод людини і громадянина. ВР Криму в свою чергу зазначає, що ВР, закріпивши здійснення судочинства і складання судових документів державною мовою, звузила конституційні права і свободи людини і громадянина, встановлені Конституцією України, Конституцією Автономної Республіки Крим, Цивільним процесуальним кодексом України, іншими нормативними актами, а також міжнародними угодами.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар