Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ 12 лютого розпочне розгляд справи за поданням Харківської міськради щодо тлумачення права органу місцевого самоврядування скасовувати свої рішення.

0 13

Конституційний суд України 12 лютого розпочне у формі усного слухання розгляд справи за конституційним поданням Харківської міської ради щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 19, статті 144 Конституції України, статті 25, частини чотирнадцятої статті 46, частин першої, десятої статті 59 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні.

Суб”єкт права на конституційне подання – Харківська міська рада – звернувся до суду з клопотанням дати офіційне тлумачення у контексті права органу місцевого самоврядування скасовувати свої рішення, прийняті раніше, чи вносити до них зміни, повідомляє прес-служба КСУ.

Практична необхідність в офіційному тлумаченні зазначених положень Конституції України та закону, вважає автор клопотання, обумовлена відсутністю однозначного їх розуміння при застосуванні органами місцевого самоврядування, що перешкоджає нормальній діяльності цих органів та призводить до обмеження їх конституційних прав та повноважень.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар