Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ розглянув поновлення Шевчука на посаді судді та Голови КСУ на спеціальному засіданні

0 3

Окружний адміністративний суд міста Києва 11 жовтня 2019 р. ухвалив рішення зобов’язати Конституційний Суд України поновити Станіслава Шевчука на посаді судді та Голови КСУ.

Про це повідомляє прес-служба КСУ.

15 жовтня 2019 р. о 09:15 Станіслав Шевчук подав заяву до Конституційного Суду України про поновлення на посаді судді та Голови Конституційного Суду України, додавши завірену копію скороченого Рішення суду від 11 жовтня 2019 р. із вступною та резолютивною частинами.

15 жовтня 2019 р. відбулося спеціальне пленарне засідання КСУ, на якому розглянуто питання щодо заяви Станіслава Шевчука про поновлення на посаді судді та Голови Конституційного Суду України“, – зазначили у КСУ.

Як зазначається, за наслідками розгляду цього питання в спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України оголошено перерву.

Нагадаємо, Станіслава Шевчука поновлено на посаді судді та голови КСУ.

Залиште коментар