Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС завтра винесе свій вердикт коаліції

0 30

У п’ятницю, 19 вересня, Конституційний Суд України оприлюднить прийняте 17 вересня ц.р. рішення у справі за конституційним поданням 105 народних депутатів щодо офіційного тлумачення Конституції України щодо коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України. Про це повідомили у прес-службі суду.

Згідно повідомлення, народні депутати просили КС розтлумачити положення частин шостої, сьомої, дев’ятої статті 83 Конституції України в частині офіційного тлумачення термінів або змісту понять «коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України», «припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України».

Автори подання вважають, що порушені у ньому питання мають гостру суспільно-політичну актуальність.

Нагадаємо, у червні 105 депутатів Ради від фракції Партії регіонів просили КС роз’яснити існування коаліції при входженні в неї менше 226 депутатів.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар