Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС визнав неконституційним закон про червоний прапор у День Перемоги

0 24

Сьогодні, 17 червня, Конституційний суд України визнав невідповідним Конституції закон про офіційне використання 9 Травня копій Прапора Перемоги, який викликав неоднозначну реакцію в суспільстві.

Своє рішення щодо цього закону КС оприлюднив сьогодні, 17 червня. Воно аргументовано тим, що в Конституції України міститься виключний перелік державних символів, в якому червоний прапор відсутній.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла цей закон 21 квітня, а 20 травня його підписав Президент Віктор Янукович. У прес-службі Президента підкреслили, що за результатами правової експертизи вищезгаданого закону Кабмін і Міністерство юстиції висловилися за його підписання. 25 травня після публікації в урядовій газеті “Урядовий кур’єр” він набув чинності.

Між тим, 24 травня народний депутат Юрій Костенко зареєстрував звернення до КСУ щодо закону про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги. “Закон не тільки суперечить багатьом статтям Конституції України, а й провокує сепаратистські настрої громадян, направлений на розчленування України”, – зазначив він.

Теги:

КСУ, Прапор Перемоги

Залиште коментар