Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС визнав неконституційним тимчасовий регламент Ради

0 45

Конституційний Суд України визнав неконституційним Тимчасовий регламент парламенту, затверджений постановою Верховної Ради «Про деякі питання нормативно-правового забезпечення порядку роботи Верховної Ради України» від 8 квітня 2008 року.

Про це йдеться у рішенні КСУ у справі за конституційним поданням 105 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень ч. 6, 7, 9 ст. 83 Конституції України (справа про коаліцію депутатських фракцій у ВР).

Голова КСУ Андрій Стрижак зачитав рішення Конституційного Суду у цій справі, наголосивши, що Тимчасовий регламент ВР втрачає чинність з дня ухвалення рішення Конституційним Судом.

В мотивувальній частині рішення Конституційного Суду наголошується, що регламент ВР може ухвалюватися виключно законами України, а не постановами.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар