Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС вирішив, що НКРЗ не повинна бути підконтрольна Ющенку

23

Конституційний Суд визнав неконституційною підконтрольність Національної комісії регулювання зв’язку Президентові. Таке рішення КС оповістив у вівторок.

Таким чином, КС визнав неконституційними положення Закону «Про телекомунікації» від 18 листопада 2003 року.

Зокрема, КС визнав неконституційною частину 2 статті 17 про підконтрольність НКРЗ Президентові, частину 3 статті 17 про затвердження Президентом положення про НКРЗ і частину 1 статті 20 про призначення Президентом за представленням прем’єр-міністра на посади голови і членів НКРЗ і припинення їх повноважень на цих посадах.

КС також визнав неконституційним положення частини 9 статті 20 про призначення Президентом нового голови або члена комісії у випадку, якщо посада нового голови або члена комісії є вакантною.

Нагадаємо, в квітні 55 депутатів Верховної Ради звернулися в КС з проханням перевірити конституційність підконтрольності НКРЗ Президентові.

10 червня Ющенко припинив розпорядження Кабінету Міністрів №744-р – №747-р, №756-р -763-р від 28 травня, якими уряд змінив склад НКРЗ.

28 травня Кабінет Міністрів звільнив від обов’язків голову НКРЗ Володимира Звєрєва, призначивши замість нього Сергія Колобова.

Джерело:

proUA.com

Комментарии