Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС вирішив, що НКРЗ не повинна бути підконтрольна Ющенку

0 23

Конституційний Суд визнав неконституційною підконтрольність Національної комісії регулювання зв’язку Президентові. Таке рішення КС оповістив у вівторок.

Таким чином, КС визнав неконституційними положення Закону «Про телекомунікації» від 18 листопада 2003 року.

Зокрема, КС визнав неконституційною частину 2 статті 17 про підконтрольність НКРЗ Президентові, частину 3 статті 17 про затвердження Президентом положення про НКРЗ і частину 1 статті 20 про призначення Президентом за представленням прем’єр-міністра на посади голови і членів НКРЗ і припинення їх повноважень на цих посадах.

КС також визнав неконституційним положення частини 9 статті 20 про призначення Президентом нового голови або члена комісії у випадку, якщо посада нового голови або члена комісії є вакантною.

Нагадаємо, в квітні 55 депутатів Верховної Ради звернулися в КС з проханням перевірити конституційність підконтрольності НКРЗ Президентові.

10 червня Ющенко припинив розпорядження Кабінету Міністрів №744-р – №747-р, №756-р -763-р від 28 травня, якими уряд змінив склад НКРЗ.

28 травня Кабінет Міністрів звільнив від обов’язків голову НКРЗ Володимира Звєрєва, призначивши замість нього Сергія Колобова.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар