Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився розглядати законність указу Ющенка про розвиток ринку газу

0 17

Конституційний Суд відмовив у відкритті провадження за поданням 52 депутатів Верховної Ради про конституційність указу Президента Віктора Ющенка № 842 від 7 вересня 2007 року “Про деякі заходи щодо забезпечення стабільного функціонування й розвитку ринку природного газу”.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба КС.

Суд відмовив у відкритті провадження у зв’язку з невідповідністю конституційного подання вимогам, передбаченим Конституцією, законом “Про Конституційний суд України”.

Як повідомляло агентство, конституційне подання депутатами було спрямовано в КС у квітні 2008 року.

Указом № 842 від 7 вересня 2007 року Ющенко доручив Кабінету Міністрів до 15 вересня 2007 року подати йому на затвердження проект директив на переговори щодо поставок природного газу в Україну, його транзиту через територію країни й зберігання в підземних сховищах.

Крім того, Ющенко затвердив своїм указом рекомендації з розробки цих директив.

Однією з рекомендацій є прив’язка ціни на імпортований природний газ до ставки його транзиту через Україну.

Залиште коментар