Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився розглядати питання про дату проведення місцевих виборів у Києві

0 17

Як повідомили у прес-службі КС у середу, ухвалу про відмову відкриття конституційного провадження за поданням 55 народних депутатів КС прийняли 7 вересня “у зв’язку з непідвідомчістю Конституційному суду питань, порушених у поданні”.

У своєму поданні депутати просили КС дати офіційне тлумачення частин першої, другої, третьої статті 141 Конституції у системному зв’язку з положеннями частини другої статті 5, статті 7, частини другої статті 19, частини першої статті 38, частини першої статті 58, частини першої статті 140 основного закону.

Серед авторів подання – народні депутати Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук (фракція НУ-НС), а також Андрій Кожем’якін, Андрій Павловський (фракція БЮТ-Батьківщина).

Лідер партії Український Демократичний Альянс за Реформи (УДАР) і голова однойменної фракції у Київраді Віталій Кличко має намір балотуватися на посаду Київського міського голови на наступних виборах.

Теги:

КСУ, вибори міського голови

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар