Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився розглядати припинення Президентом актів Кабміну

19

Конституційний Суд відмовився відкривати виробництво за представленням 52 депутатів Верховної Ради про офіційне тлумачення положення Конституції про припинення Президентом актів Кабінету Міністрів через невідповідність актів Конституції з одночасним зверненням до КС.

Про це повідомила прес-служба КС.

КС відмовився відкривати виробництво через невідповідність конституційного представлення вимогам, передбаченим Конституцією і законом про КС, і непідвідомчості КС питань, про які йде мова в конституційному представленні.

Нагадаємо, 13 травня 52 депутати Верховної Ради звернулися до КС з проханням розтлумачити положення пункту 15 частини 1 статті 106 Конституції, згідно якому Президент припиняє дію актів Кабінету Міністрів за мотивами невідповідності Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду щодо їх конституційності.

Джерело:

proUA.com

Комментарии