Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився розглядати припинення Президентом актів Кабміну

0 28

Конституційний Суд відмовився відкривати виробництво за представленням 52 депутатів Верховної Ради про офіційне тлумачення положення Конституції про припинення Президентом актів Кабінету Міністрів через невідповідність актів Конституції з одночасним зверненням до КС.

Про це повідомила прес-служба КС.

КС відмовився відкривати виробництво через невідповідність конституційного представлення вимогам, передбаченим Конституцією і законом про КС, і непідвідомчості КС питань, про які йде мова в конституційному представленні.

Нагадаємо, 13 травня 52 депутати Верховної Ради звернулися до КС з проханням розтлумачити положення пункту 15 частини 1 статті 106 Конституції, згідно якому Президент припиняє дію актів Кабінету Міністрів за мотивами невідповідності Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду щодо їх конституційності.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар