Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився розглядати 2 подання про парламентську коаліцію

0 24

Конституційний Суд відмовив у відкритті виробництва по 2 з 3 зареєстрованих заяв про парламентську коаліцію. Про це на прес-конференції повідомив суддя КС В’ячеслав Джунь.

Він нагадав, що в КС поступило 3 конституційних заяви про парламентську коаліцію від 3 суб’єктів конституційного подання.

За словами Джуня, по 2 з цих 3 уявлень прийняті постанови про відмову у відкритті виробництва у зв’язку з непідзвітністю питань, поставлених в них.

Як повідомлялося, 23 червня 50 депутатів Ради звернулися в КС з проханням розтлумачити норми Конституції в частині права депутата Ради на індивідуальне входження і вихід з коаліції.

Того ж дня 120 депутатів Ради звернулися в КС з проханням розтлумачити положення Конституції про формування коаліції депутатськими фракціями, до складу яких входять більшість депутатів, в системному зв’язку з нормами про імперативний мандат (права політичної партії або блоку припиняти повноваження депутата, вибраного за її списком).

18 червня 105 депутатів Верховної Ради від фракції Партії регіонів звернулися до Конституційного Суду з проханням пояснити існування коаліції при входженні до неї менше 226 депутатів.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар