Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився розбиратися із законністю базування ЧФ Росії в Україні

0 16
Конституційний суд відмовив колишньому президентові України Віктору Ющенку в розгляді його подання щодо конституційності перебування на території України іноземних військових баз.

За повідомленням КСУ, таке рішення судді ухвалили 20 квітня. У відкритті провадження відмовили у зв’язку з непідвідомчістю цього питання Конституційному суду.

У лютому 2010 року Ющенко звернувся до КСУ з проханням роз’яснити використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань.

Так, пункт 14 розділу XV “Перехідних положень” Конституції свідчить, що використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною радою.

Частина 7 статті 17 Конституції свідчить, що на території України не допускається розміщення іноземних військових баз.

Напередодні Україна та Росія домовилися продовжити перебування Чорноморського флоту Росії у Севастополі на 25 років. В обмін Україна отримала 30-відсоткову знижку на російський газ.

Тепер угоду мають ратифікувати парламенти обох країн. Українська опозиція вже заявила, що не допустить цього і заблокує трибуну Верховної ради.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар