Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився пояснювати принципи існування коаліції

0 27

Конституційний Суд відмовив у відкритті конституційного виробництва у справі про конституційне подання 120 народних депутатів України про офіційне роз’яснення положень частин шостої, дев’ятої статті 83 Конституції України в системному зв’язку з положеннями пункту 6 частини другої, частини шостої статті 81 Конституції України щодо принципів існування коаліції.

Про це повідомляє прес-служба КС.

Згідно з повідомленням, така ухвала була прийнята на підставі пункту 3 статті 45 Закону України „Про Конституційний Суд України“ – непідвідомчість Конституційному Суду України питань, яких торкнулися в конституційному поданні.

Нагадаємо, 21 серпня Конституційний суд почав розгляд звернення 105 народних депутатів від Партії регіонів про конституційність існування коаліції при входженні в неї менше 226 депутатів.

Депутати звернулися в КС з проханням дати офіційне тлумачення визначення «Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді», і поняття «Припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді» з урахуванням конституційного положення про встановлення мінімального чисельного складу коаліції.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар