Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовився допомогти Ющенку віддати «Одеса-Броди» Коломойському

0 21

Конституційний Суд відмовився відкривати виробництво за представленням 59 народних депутатів про відповідність Конституції України указу Президента Віктора Ющенка «Про забезпечення роботи нафтопроводу «Одеса-Броди» за проектним напрямом» від 22 травня № 474. Про це повідомила прес-служба КС.

Суд аргументував свою відмову невідповідністю конституційного представлення вимогам, передбаченим законом «Про Конституційний Суд».

Нагадаємо, в липні 59 народних депутатів звернулися з представленням до КС щодо відповідності Конституції цього указу, яким Ющенко заснував міжвідомчу робочу групу з опрацьовування питань забезпечення роботи «Одеса-Броди» за проектними напрямами і призначив її керівником першого заступника глави Секретаріату Президента Олександра Шлапака.

Президент доручив робочій групі в тижневий термін розробити і подати план заходів щодо переводу з 2008 року нафтопроводу «Одеса-Броди» в режим роботи за проектним напрямом зі збереженням при цьому рівня доходів від його використання.

Зараз «Одеса-Броди» працює в реверсному режимі (у напрямі Одеси).

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар