Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовив Ющенку у справі про передачу Кабміну повноважень ФДМ

0 25

Конституційний Суд відмовився відкривати виробництво за представленням Президента Віктора Ющенка про конституційність передачі Кабінету Міністрів повноважень Фонду державного майна з управління державними частками Одеського припортового заводу, заводу «Турбоатом» (Харків)» і найбільшої телекомунікаційної компанії «Укртелеком».

Про це повідомила прес-служба Кабміну, передають «Українські новини».

КС відмовився відкривати виробництво через невідповідність конституційного представлення вимогам, передбаченим Конституцією і законом про КС і непідвідомчість КС питань, піднятих в конституційному представленні Президента.

Таким чином, розпорядження Кабміну № 717 від 16 травня про передачу уряду повноважень ФДМ з управління ОПЗ, «Турбоатомом» і «Укртелекомом» відновило свою дію.

Нагадаємо, 20 травня Ющенко припинив передачу Кабінету Міністрів повноважень Фонду державного майна з управління державними частками Одеського припортового заводу, «Турбоатому» (Харків) і «Укртелекому».

Одночасно з припиненням постанови уряду Ющенко подав відповідне представлення до Конституційного Суду для розгляду КС конституційності розпорядження Кабміну № 717 від 16 травня.

16 травня Кабмін передав собі від ФДМ повноваження з управлінню держчастками Одеського припортового заводу, «Турбоатому» (Харків)» і «Укртелекому», Київського заводу реле і автоматики, Київського мотоциклетного заводу, заводу «Маяк» (Київ), суднобудівельної компанії Феодосії «Море», науково-виробничого комплексу «Київський завод автоматики імені Р. І. Петровського», Науково-дослідного інституту електромеханічних приладів, підприємства «Меридіан» імені Корольова і Державної акціонерної компанії «Україна туристична».

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар