Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС відмовив Ющенку, бо той не довів, що Тимошенко неправа

0 14

Конституційний Суд України 3 червня відмовив президенту у відкритті конституційного провадження у справі про припинення дії кількох актів Кабінету міністрів щодо Державної іпотечної установи, повідомили «proUA» у прес-службі уряду.

«Конституційний Суд України прийняв 3 червня ухвалу №13-у, якою відмовив у відкритті конституційного провадження у цій справі з мотивів відсутності в конституційному поданні Президента правового обґрунтування тверджень щодо неконституційності оспорюваних ним правових актів (їх окремих положень)», – йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

У повідомленні зазначається, що згідно з частиною шостою статті 52 Закону України “Про Кабінет Міністрів України”, прийняття Конституційним Судом ухвали про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням Президента України щодо відповідності Конституції акта Кабінету Міністрів відновлює його дію.

Таким чином, відновлено дію:

пунктів 2, 3 і 4 постанови Кабінету Міністрів від 23 січня 2008 р. №23 „Про деякі питання Державної іпотечної установи” в частині віднесення Державної іпотечної установи до сфери управління Міністерства фінансів України;

розпорядження Кабінету Міністрів від 27 лютого 2008 р. №349 „Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 р. №976”;

розпорядження Кабінету Міністрів від 27 лютого 2008 р. №350 „Про скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2007 р. №190”.

Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко призупинив передачу Кабінетом Міністрів Державної іпотечної установи зі сфери управління Державного агентства з інвестицій та інновацій в сферу управління Міністерства фінансів.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар