Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС ухвалив: Ющенко має право пропонувати Раді переписати держбюджет

0 18

Конституційний Суд визнав, що Кабінет Міністрів, Президент і депутати Верховної Ради мають право вносити на розгляд парламенту проекти законів про внесення змін до державного бюджету.

Таке рішення КС оголосив його голова Андрій Стрижак, передають «Українські новини».

За його словами, системний аналіз положень статей 52,53, 54 Бюджетного кодексу свідчить, що ці норми не передбачають виняткового права законодавчої ініціативи Кабміну щодо внесення змін до закону про держбюджет.

Вказані повноваження Кабміну не обмежують права інших суб’єктів законодавчої ініціативи, передбачених в статті 93 Конституції, подавати до парламенту законопроекти про внесення змін до закону про держбюджет.

Як повідомлялося, в серпні 2008 року 54 депутати Ради звернулися до КС з конституційним представленням з проханням розтлумачити положення закону про «Кабінет Міністрів України» і Бюджетного кодексу щодо визначення кола суб’єктів, які мають право законодавчої ініціативи із внесення змін до держбюджету.

Джерело:

proUA

Залиште коментар