Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС ухвалив, що Тимошенко законно звільнила Семенюк

0 23

Конституційний суд визнав правоту Кабінету міністрів у кадрових перестановках у Фонді держмайна. Про це пишуть «Экономические известия».

Як зазначає видання, відповідне рішення суд ухвалив ще тиждень тому. Одночасно, як повідомило виданню джерело в КС, Президент Ющенко заднім числом відкликав своє подання в КС про звільнення у ФДМ, а рішення КС приховується, хоч підпис під ним мав з’явитися вчора.

«Або юристи президента пропустили сигнал про те, що постанова КС ухвалюватиметься не на користь Глави держави, або не прийняли цей сигнал серйозно. Але рішення колегії було відоме ще тиждень тому», – підкреслило джерело в КС.

Заступник голови спецкомісії Ради з питань приватизації депутат від БЮТ Валерій Писаренко також підтвердив цю інформацію. «Я знаю, що КС не задовольнив звернення Віктора Ющенка, але як він зуміє це приховати? Голосування КС фіксується в протоколі, а приховування інформації — це порушення присяги, судді на це не підуть», – сказав Писаренко.

Нагадаємо, Ющенко звернувся до Конституційного Суду з проханням визначити конституційність кадрових рішень Кабміну щодо керівництва ФДМ.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар