Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС припинив розглядати умови приватизації ОПЗ

0 13

Конституційний Суд припинив розгляд конституційного подання Президента Віктора Ющенка про конституційність розпорядження Кабінету Міністрів №261 «Про затвердження умов проведення конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ «Одеський припортовий завод» від 11 лютого.

КС припинив розгляд подання у зв’язку з письмовою заявою Ющенка про відгук подання.

Як повідомлялося, раніше Ющенко кілька разів припиняв приватизацію 99,5% Одеського припортового заводу.

25 квітня своїм указом № 405/2008 Ющенко повторно припинив дію розпорядження Кабміну №261-р від 11 лютого, яким затверджувалися умови приватизації ОПЗ, відмінивши свій указ №359 від 15 квітня, яким перший раз призупиняв це саме розпорядження уряду.

На думку Ющенка, розпорядження Кабміну не відповідає Конституції, зокрема статті 17, згідно з якою забезпечення економічної безпеки країни є однією з найважливіших функцій уряду.

7 липня Ющенко знову припинив дію розпорядження Кабміну, яким затверджувалися умови приватизації 99,52% ОПЗ, відмінивши свій указ від 25 квітня.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар