Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС просить не сумніватися в його легітимності. Місця для Станік у них нема

0 19

Конституційний Суд вважає невмотивованими заяви деяких політиків, в яких вони висловлюють сумніви в легітимності роботи суду зокрема у зв’язку з відновленням Апеляційним адміністративним судом у складі КС фактично 19-ої судді Сюзани Станік.

Про це йдеться у заяві прес-служби КС, що є у розпорядженні «proUA».

Зокрема прес-служба суду наголошує на тому, що рішенням Апеляційного суду Києва від 24 червня залишено в силі рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав незаконним указ Президента Віктора Ющенка про скасування указу глави держави від 2004 року щодо призначення Станік суддею КСУ.

«Всі 18 посад суддів, у тому числі й за президентською квотою, на сьогоднішній день заповнені, отже Голова КСУ не має правових підстав вводити С.Станік у склад суду 19-м суддею. Таким чином, суд працює у повному конституційному складі, і його легітимність не підлягає будь-яким сумнівам», – заявляють у КС.

Вирішення ж питання щодо Станік, мовиться у заяві, за таких умов належить виключно до компетенції Президента України.

Нагадаємо, народний депутат, заступник голови фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Портнов вважає сумнівною легітимність Конституційного Суду. «Після того, як Апеляційний адміністративний суд відновив у складі КС фактично 19-ту суддю Сюзану Романівну Станик, легітимність самого КС зараз знаходитися під великим сумнівом», – сказав він.

Джерело:

proUA

Залиште коментар