Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС пропонує визначити відповідальність за невиконання рішень суду

0 15

Голова Конституційного Суду Андрій Стрижак виступає за визначення на законодавчому рівні міри відповідальності посадових осіб державних органів влади за невиконання рішень Конституційного суду. Про це повідомила прес-служба КС.

«Потребують законодавчого врегулювання важливі питання діяльності єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні, зокрема необхідно, нарешті, визначити, яку саме відповідальність несуть посадові особи органів державної влади і місцевого самоврядування у разі невиконання ними рішень Конституційного Суду», – передає прес-служба слова Стрижака висловлені ним в ході україно-польської конференції присвяченої актуальним питанням конституційного судочинства.

Він додав, що невиконання рішень КС порушує зміст конституційного контролю як гарантії дотримання конституційного принципу верховенства права.

Нагадаємо, раніше Стрижак заявив, що вважає роботу КС ефективною.

Джерело:

proUA

Залиште коментар