Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС офіційно визнав неконституційним закон про тимчасові слідчі комісії

0 20

Конституційний Суд визнав неконституційним закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради», передають «Українські новини».

Відповідне рішення оповістив голова КС Андрій Стрижак.

КС визнав закон неконституційним у зв’язку з тим, що була порушена процедура його оприлюднення.

Зокрема, оскаржений закон був опублікований від 15 січня – дата його першого ухвалення, а не з датою його повторного ухвалення 3 березня і без підпису голови Верховної Ради Володимира Литвина.

У зв’язку з тим, що процедура набуття чинності закону була порушена, він був визнаний неконституційним повністю, і у зв’язку з цим КС не розглядав інших питань, поставлених в конституційному уявленні.

Нагадаємо, 21 березня Закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради» набрав чинності.

26 березня Президент Віктор Ющенко попросив КС перевірити на відповідність Конституції закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради».

Джерело:

proUA

Залиште коментар