Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС Молдови затвердив остаточні результати парламентських виборів 5 квітня 2009 р.

0 21

Конституційний суд Молдови на своєму засіданні сьогодні затвердив остаточні результати парламентських виборів, що пройшли в країні 5 квітня 2009 р., визнавши їх легітимність. Як заявив голова Конституційного суду Молдови Дмитро Пулбере, відповідно до висновку про відповідність вибору закону, Конституційний суд Молдови визнав також дійсними мандати вибраних депутатів і затвердив список резервних кандидатів.

До парламенту Молдови XVII скликання увійшли чотири політичні партії: Партія комуністів Республіки Молдова, Ліберальна партія, Ліберально-демократична партія Молдови і альянс “Наша Молдова”.

Згідно остаточним підсумкам парламентських виборів в Молдові від 5 квітня, за правлячу Партію комуністів проголосували 760 тис. 551 людина, або 49,48% від загального числа виборців, що взяли участь у виборах. На підтримку Ліберальної партії висловилися 201 тис. 879 осіб, або 13,13%. Ліберально-демократична партія Молдови набрала 191 тис. 113 голосів виборців, або 12,43%, а альянс “Наша Молдова” – 150 тис. 155 голосів, або 9,77%. Інші політичні партії і незалежні кандидати, що взяли участь у виборах, не подолали виборчий поріг, встановлений на рівні 6% і 3% відповідно.

Партія комуністів Молдови отримала в парламенті нового скликання 60 депутатських мандатів з 101, і їй не вистачає одного голосу для самостійного обрання нового президента. Ліберальна і Ліберально-демократична партії Молдови мають по 15 мандатів, а “Наша Молдова” – 11 мандатів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар