Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС дозволив ВАСУ припиняти повноваження депутатів-сумісників

0 17

Конституційний Суд визнав конституційною підсудність у першій інстанції Вищому адмінсуду справ про дострокове припинення повноважень народних депутатів у разі суміщення депутатського мандата з іншою діяльністю.

Таке рішення оголосив голова суду Анатолій Головін на засіданні, повідомляють “Українські новини”.

Відповідне рішення суд прийняв за поданням 49, 50 і 54 депутатів Ради, визнавши відповідними Конституції положення ч. 4 ст. 18, ч. 1, 2 і 6 ст. 171-1 і ч.1 ст. 180 Кодексу адміністративного судочинства.

КС визнав конституційними вказані положення в частині підсудності Вищому адміністративному суду як суду першої інстанції справ про встановлення Центральною виборчою комісією результатів виборів або всеукраїнського референдуму, а також справ про оскарження актів, дій або бездіяльності Верховної Ради, президента, Вищої ради юстиції й Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

 

Теги:

КСУ, ВАСУ, Верховна Рада України, народний депутат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар