Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КС Чехії відмовився відшкодовувати моральний збиток українцям

0 14

Конституційний суд Чехії відмовив громадянам України в позовах на відшкодування моральної шкоди, яка, як вони стверджували, була заподіяна їм при отриманні чеських віз у Львові.

Як передає радіо Praha, заявки на здобуття віз приймала приватна посередницька фірма, внаслідок чого кожному прохачеві довелося переплатити по 12 євро. Цю суму сплатили близько 30 тис. українців.

Влітку 2010 року празький суд визнав вимоги іноземців на повернення платежів обґрунтованими, проте у відшкодуванні їм моральної шкоди відмовив. Зараз же Конституційний суд підтвердив вердикт нижче стоячої інстанції.

Українці стверджували, що постраждали в результаті того, що телефонний центр отримав доступ до їхніх особистих даних, і відкриття цього центру привело до затримок в оформленні віз в консульстві.

Теги:

візовий режим

Джерело:

право

Залиште коментар