Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Критерії постійного представництва у 2019 році: що потрібно враховувати під час планування зовнішньоекономічної діяльності

0 71

У липні 2018 р. Україна підписала Багатосторонню конвенцію щодо виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування, з метою протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування (MLI).

Ця Конвенція є частиною Плану дій BEPS (Base Erosion and Profit Shifting) щодо протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування.

На підставі Конвенції MLI Україна отримує право одночасного внесення змін до всіх або деяких чинних конвенцій про уникнення подвійного оподаткування.

За даними Міністерства фінансів України, Конвенцію MLI має ратифікувати Верховна Рада до кінця 2018 року.

Після підписання зазначеної Конвенції з метою виконання Плану дій BEPS Міністерство фінансів України оприлюднило проект закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України з метою імплементації Плану протидії розмиванню бази оподатковування та виведенню прибутку з-під оподаткування”.

Цим законопроектом планується деталізувати визначення терміна “постійне представництво” у податковому розумінні України.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/183257_kriter-postynogo-predstavnitstva-u-2019-rots-shcho-potrbno-vrakhovuvati-pd-chas-planuvannya-zovnshnoekonomchno-dyalnost

Залиште коментар