Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримський суд залишив екс-спікера під вартою на 2 місяці

0 13

Апеляційний суд Криму залишив у силі рішення Центрального районного суду Сімферополя про обрання запобіжним заходом екс-спікеру Верховної Ради Автономної республіки Крим Анатолію Гриценку утримання під вартою строком на 2 місяці. Апеляційну скаргу подав адвокат Гриценка Віктор Овечкін 31 січня. Колегія суддів апеляційного суду не знайшла підстав для задоволення апеляційної скарги.

Нагадаємо, 27 січня Центральний районний суд Сімферополя обрав запобіжним заходом Гриценку утримання під вартою строком на 2 місяці. Йому було пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 статті 365 КК – перевищення влади або службових повноважень.

24 січня прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти Гриценка. 28 січня було порушено другу кримінальну справу проти нього.

Прокурор АРК Степан Молицький повідомляв, що Гриценку може загрожувати від 7 до 10 років позбавлення волі. Зі слів Молицького, Гриценко вживає заходів з перешкоджання встановленню істини: “Він має зв’язки, у тому числі і в органах зв’язку, тому опір слідству, безумовно, є й буде. Але ми витримаємо це”.

Теги:

АР Крим, Анатолій Гриценко, арешт

Залиште коментар