Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримські парки повернули державі

0 20

За протестом Генеральної прокуратури України Міністерством екології та природних ресурсів України 23.02.2012 скасовано наказ Мінприроди від 30.12.2004 на підставі якого з державної власності вибули окремі об’єкти нерухомості парків-пам’яток садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Місхорський», «Масандрівський», «Лівадійський», розташованих на території Кореїзької селищної ради АР Крим.

Як зазначили в прес-службі ГПУ, державну адміністрацію цих об’єктів природно-заповідного фонду та відповідні структурні підрозділи міністерства зобов’язано забезпечити здійснення претензійно-позовної роботи щодо повернення незаконно відчуженого державного майна.

Підставою для опротестування зазначеного наказу були порушення вимог Господарського кодексу України, оскільки Мінприроди доручалося передати нерухомість неуповноваженому на управління цим майном органу, що вже був ліквідований.

Нагадаємо, в 17 жовтня 2011 р. суд задовольнив позов прокуратури Ялти щодо скасування рішення про виділення комерційній структурі під забудову 4,9 га землі, вартістю 5,7 млн грн. Рішення про виділення даної ділянки комерційній структурі позбавило права користування нею Адміністрації парків-пам’яток садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Місхорський”, “Масандрівський”, “Лівадійський”.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар