Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримська прокуратура розповіла про хабарі

0 18

За 6 місяців поточного року правоохоронними органами Криму задокументовано 26 фактів отримання неправомірної винагороди на 0,5 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба кримської прокуратури. За незаконне вимагання та отримання грошей під слідством опинилися 27 людей.

“Вони брали хабарі за вирішення питань про надання земельних ділянок та майна, непритягнення до відповідальності, реєстрації як СПД, підключення до електромереж, влаштування у дитсадок, видачу документів про проходження навчання, проведення щеплення тварин і т.д. За вчинення цих дій підозрювані в цілому отримали 100 тис. грн. і $ 53,5 тис. Розмір хабарів коливався від 1 тис. до 20 тис. грн. і від $ 50 до $ 20 тис.”, – повідомили у прес-службі прокуратури.

За інформацією відомства, найбільшу незаконну винагороду у розмірі $ 20 тис. отримав один з керівників Фонду держмайна України в АР Крим і Севастополі з орендаря, який хотів зберегти за собою право користування майданчиком на набережній курортного міста ще на кілька років.

Найбільший хабар у гривнях склав 20 тис. грн. Його отримав голова садівничого кооперативу в Сімферопольському районі за надання можливості користування ділянкою в 40 соток.

Згідно з інформацією Міністерства внутрішніх справ України найпоширенішими серед українців є хабарі від 10 до 30 тис. грн.

За 2012 рік було зафіксовано 380 випадків отримання незаконної винагороди такого розміру.

 

Залиште коментар