Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінальні провадження за фактами халатності лікарів

21

Цього року Міністерство внутрішніх справ відкрило 45 кримінальних проваджень за фактом неналежного надання медичної допомоги, яке спричинило смерть пацієнтів. Про це МВС повідомило у відповідь на депутатське звернення заступника голови партії «Батьківщина», народного депутата Павла Петренка, передає прес-служба партії.

Зокрема, у Вінницькій області за даними фактами розпочато 13 кримінальних проваджень, у Луганській – 9, в Черкаській – 7, Івано-Франківській – 6, Хмельницькій та Кіровоградській областях – по 4, а в Сумській – 2.

Окрім того, в 2013 році МВС відкрило 198 кримінальних проваджень за фактами правопорушень, вчинених службовцями МОЗ та держпідприємств у сфері охорони здоров’я. «У документі зазначено, що, зокрема, розпочато 32 досудових розслідувань кримінальних правопорушень, пов’язаних із здійсненням держзакупівель, та 50 досудових розслідувань кримінальних правопорушень, пов’язаних із зловживанням службовим становищем», – йдеться у повідомленні.

Крім того, Солом’янське райуправління ГУМВС України в Києві розпочало «досудове розслідування за фактом проведення клінічних випробувань медичних препаратів «Джінтропін», «Босентан» та «Дорібакс»». «Медичним працівникам, пов’язаним із зазначеними випробуваннями, інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків», – передає прес-служба.

Теги:

медичне право
Комментарии