Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінальні провадження за фактами халатності лікарів

0 21

Цього року Міністерство внутрішніх справ відкрило 45 кримінальних проваджень за фактом неналежного надання медичної допомоги, яке спричинило смерть пацієнтів. Про це МВС повідомило у відповідь на депутатське звернення заступника голови партії «Батьківщина», народного депутата Павла Петренка, передає прес-служба партії.

Зокрема, у Вінницькій області за даними фактами розпочато 13 кримінальних проваджень, у Луганській – 9, в Черкаській – 7, Івано-Франківській – 6, Хмельницькій та Кіровоградській областях – по 4, а в Сумській – 2.

Окрім того, в 2013 році МВС відкрило 198 кримінальних проваджень за фактами правопорушень, вчинених службовцями МОЗ та держпідприємств у сфері охорони здоров’я. «У документі зазначено, що, зокрема, розпочато 32 досудових розслідувань кримінальних правопорушень, пов’язаних із здійсненням держзакупівель, та 50 досудових розслідувань кримінальних правопорушень, пов’язаних із зловживанням службовим становищем», – йдеться у повідомленні.

Крім того, Солом’янське райуправління ГУМВС України в Києві розпочало «досудове розслідування за фактом проведення клінічних випробувань медичних препаратів «Джінтропін», «Босентан» та «Дорібакс»». «Медичним працівникам, пов’язаним із зазначеними випробуваннями, інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків», – передає прес-служба.

Теги:

медичне право

Залиште коментар