Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінальна справа за умисне невиконання судового рішення

0 32

Прокуратурою Сумської області 21 березня поточного року порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 382 КК України за фактом умисного невиконання рішень суду службовими особами ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

Як встановлено, вони у зведеному виконавчому провадженні про стягнення з підприємства коштів на загальну суму 2,2 млн грн під час перебування банківських рахунків під арештом, накладеним державним виконавцем, з метою ухилення від виконання судових рішень, відкривали нові рахунки в установах банків, на які протягом 2010–2011 років надійшло близько 116 млн грн. Отож посадовці «Облавтодору» мали всі можливості спрямовувати отримані кошти на виконання судових рішень, проте цього не зробили. Натомість використовували їх на потреби підприємства.

Своїми неправомірними діями службові особи підприємства завдали державі збитків на 2,2 млн грн. У справі розпочато досудове слідство.

Теги:

виконання судових рішень

Залиште коментар